Nasza organizacja

Od stycznia 2012 roku Hager i Berker występują wspólnie jako jedna organizacja. Jeden zespół, jeden kompleksowy pakiet produktów i usług. Połączenie sił firm Hager i Berker umożliwia nam oferowanie Państwu nowych i kompleksowych rozwiązań w zakresie funkcjonalności standardowych i specjalistycznych automatyzacji domu i biura.

Hager

 

Marka Hager to doskonała jakość i dążenie do perfekcji.Innowacyjność i systematyczny rozwój naszych produktów i systemów, to podstawowe cechy marki Hager. Naszym niezmiennym celem jest wdrażanie nowych wzorów konstrukcyjnych i usprawnień, po to, aby stać na czele ciągłego postępu technicznego.

Pozycję lidera budujemy w oparciu o przywiązanie do kreatywności i umiejętności zaskakiwania klientów unikalnymi i zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Naszą ambicją jest łączenie nowoczesnych technologii z ciekawym designem.

Wdrażając innowacje i nowe technologie kierujemy się zawsze potrzebami naszych klientów.
Corocznie Hager analizuje tysiące rozmów przeprowadzanych ze swoimi klientami, dzięki czemu szczegółowo zna ich potrzeby. W oparciu o taką wiedzę Hager opracowuje innowacyjne rozwiązania, charakterystyczne dla swojej marki. Prosty montaż, łatwość użycia, intuicyjny interfejs, modułowa struktura i wytrzymałość, to wartości gwarantujące najwyższa jakość systemów marki Hager.

Korzystając z potencjału firmy Berker uzupełniliśmy naszą ofertę o nowe systemy automatyki, opierające się na zindywidualizowanych rozwiązaniach gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkownikom pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, oraz komercyjnych.Staliśmy się kompleksowym dostawcą inteligentnych rozwiązań elektrotechnicznych dla budynków.

Berker by Hager

 

Berker, jako jeden z liderów na europejskim rynku instalacji elektrycznych, proponuje szeroką ofertę najwyższej jakości produktów: od ponadczasowego, klasycznego designu łączników do inteligentnej techniki automatyki systemowej w budynkach.
To dzięki naszym produktom spełniają się marzenia klientów o pięknym domu, mieszkaniu czy biurze, w którym światło tworzy niepowtarzalny klimat, a innowacyjne systemy automatyki zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Od początku istnienia firmy proponujemy tylko takie rozwiązania, które pomagają w odnalezieniu własnego stylu będąc jednocześnie potwierdzeniem najwyższej jakości i innowacyjności.

Dzięki dołączeniu firmy Berker do Hager Group pojawiła się szansa na stworzenie nowej jakości i idealne dopasowanie produktów do potrzeb naszych Klientów. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań i otwartość na zmiany to podstawa naszej współpracy. Wspólną ofertę przygotowaliśmy zgodnie z zasadą Energy meets Design. Słowo „spotkanie” oznacza dla nas wzajemną inspirację i twórczą komunikację pomiędzy firmami, pracownikami, a przede wszystkim pomiędzy nami i naszymi klientami.

Chcemy wspólnie, Hager i Berker, realizując filozofię spotkania, poznawać i spełniać Państwa oczekiwania, proponując innowacyjne technologicznie i designersko rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wspólną ofertą, którą stworzyliśmy kierując się zasadą: Energy meets Design.